BERTIL FRIDHAGEN

Bokhyllor ett par, Bodafors, 1960-tal.

Fanerade med teak. Hyllplan upptill, påbyggbara. Nedtill Skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 80 cm, djup 40 cm, höjd 150-230 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Delar för montage av överhyllor saknas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    6 200
    633 EUR
    764 USD

    Budhistorik (39 bud)
    613 jan 12:206200SEK
    7A13 jan 12:206000SEK
    7A13 jan 12:205820SEK