MONICA BACKSTRÖM

Skulpturer och skålar, 7 delar, glas, Kosta Boda.

Polykrom dekor. Skulpturerna äggformade. Skålarna signerade. Höjd ca 6- 13,5 cm.

Konditionsrapport

Två skulpturer med mindre fotringsnagg. Slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    30 EUR
    37 USD

    Budhistorik (1 bud)
    1 9 jan 13:54300SEK