Väska av svart, ormpräglat skinn. Löstagbar avelrem i form av kedja i guldfärgad metall. Satinfoder. Innerfack. Märkt "FENDI MADE IN ITALY" samt numrerad. 16 x 11 x 6 cm.
Dustbag medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.