AIMO OKKOLIN

SKÅL, "Näckros", signerad Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Klar, fasetterad kristall.
Höjd 11,5 cm, diameter 19 cm.

Konditionsrapport

Ett märkbart nagg/kantskada och ett mindre nagg. Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    120
    EUR
    1 189 SEK
    150 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (9 bud)
    914 feb 16:40120EUR
    813 feb 17:50110EUR
    713 feb 06:14100EUR