PÄLS, Sagamink.

PÄLS, Sagamink.

Enligt etikett storlek 40. Minkpäls. Märkt med etikett från Sagamink samt från Kajs päls i Göteborg. Med fickor. Rygglängd 128 cm, armlängd 43 cm. Pälsmössa medföljer.

Bruksskick. Ställvis något mer slitage på ärmsluten. Smärre fläckar på fodret.

Utropspris
3 000 SEK