MODELLJÄRNVÄG med TILLBEHÖR, huvudsakligen Märklin, 1900-talets andra hälft.

Snälltågslokomotiv med tender (#3048) i H0-skala, ånglok #89005, restaurangvagn, sju gods- och tankvagnar samt passagerarvagn. Ca 50 rälsdelar, järnvägsövergång, järnvägsbelysning, bro samt transformator. Delvis i originalförpackningar. Elektriskt lok och sex passagerarvagnar, ca tio rälsdelar, av bl.a Lima. Diverse delar.

Bucklor. Dekorbortfall. Slitage. Ej fullständigt genomgånget. Ej funktionstestat.

Utropspris
2 000 SEK