ULLA PROCOPÉ, kaffeservis, 27 delar, porslin, "Valencia", Arabia, 1900-talets andra hälft.
13 kaffekoppar med fat.
Skål på fot, diameter 23,5 cm, höjd 12 cm.
Gräddkanna,
12 assietter, diameter 17 cm.
extra kaffefat medföljer.
Bruksskick.