LISA JOHANSSON-PAPE, TAKLAMPOR, 2 st, Thorn Orno, 1900-talets slut.
Aluminiumskärm, höjd 28 cm, diameter 32 cm. Etikettmärkta av tillverkaren.
Ej funktionstestade. Slitage. En takkopp med skada.