FREDERIK ERNST PETZHOLDT, olja på duk, tillskriven
Studie. Motiv från Villa d'Este. Otydlig text a tergo. 20x27 cm.
Smärre slitage. Uppfodrad duk.
Brev och kvitto medföljer.