Snarlik Imari-dekor. 2 diameter 21,5 cm, 2 diameter 23 cm, 2 diameter 22,5 cm och 27,5 cm.
Obetydligt ytslitage. helhetsintrycket är mycket gott. Obetydliga nagg. Smärre färgbortfall.