GAB, LJUSSTAKAR, silver, 2+2 st, Stockholm, 1966/67

Fyllda runda fötter. Höjd 13-16 cm, vikt ca 660 g

Smärre slitage. Fyllda fötter. Bucklor.

Utropspris
4 000 SEK