MEMA, bestickservis, 26 delar, silver, 1900-talets mitt

Modell Paris
6 st skedar, 17 cm
5 st gafflar, 17,5 cm
6 st skedar, 18,5 cm
6 st skedar, 15,5 cm
2 st skedar, 11 cm
Total vikt ca 900 gram.

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK