PIERANGELO GALLOTTI, soffbord, 3 delar "T35 R", för Gallotti & Radice Italien.

Glas och förkromade kanter, längd ca 100,5, bredd 50,5, höjd 36 cm.
De mindre borden mäter ca längd 44,5, bredd 50, höjd 33,5 cm

Smärre slitage. Repor.

Designade 1975.

Utropspris
4 000 SEK