SKEDAR, 14 st, sterlingsilver och röd emalj, Tillander, Helsingfors, 1950-70-tal.

Dessertskedar, 6 st.
Kaffeskedar, 8 st.
I originallådor.

Smärre slitage och emaljskador.

Utropspris
300 EUR