HANNE DREUTLER OCH ARTHUR ZIRNSACK, "Droppe", glas, graal, Studio Åhus, signerad och numrerad 293-11, daterad 1998.
"Droppe". Signerad "Studio Åhus Sweden 1998 Graal 'Droppe' No 293-11 Hanne Dreutler Arthur Zirnsack". HÖjd 31 cm.
Obetydligt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK