Resa till Goda Hopps Udden

Södra Pol-kretsen och Omkring Jordklotet Åren 1772 - 76.Nordiska Bokhandel Stockholm 1968.

Facsimile av original uppl 1783,1803,1818.Upplagan är tryckt i 550 numrerade exemplar,dessa med nr:103.Två st ex i Kassett, från Nordiska Bokhandel Stockholm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ena boken börjar släppa i ryggen.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss