MATTA

Rölakan, signerad AGS (Anna-Greta Sjöqvist), ca 255 x 169 cm.

Sverige 1960-tal

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I99

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    7 100
    716 EUR
    897 USD

    Budhistorik (28 bud)
    2A12 feb 19:417100SEK
    412 feb 19:416900SEK
    212 feb 19:396700SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes