KAJ FRANCK

SERVISDELAR, 35 st, fajans, "Kilta / Teema", Arabia.

13 tallrikar, ca 20 x 20 cm
14 mindre tallrikar, ca 18 x 18 cm
8 skålar, diameter 16 cm
1 skål ca 14x14 cm
1 fat 14x14 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Flera delar med nagg.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    201 EUR
    252 USD

    Budhistorik (27 bud)
    10A13 feb 14:252000SEK
    813 feb 14:251900SEK
    1013 feb 14:241800SEK