TAKLAMPA

Modell K 3-149, opalglas, mässing och rotting, Idman 1900-talets mitt.

Höjd 32 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre bristningar i rottingen. Smutsig.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    726
    EUR
    7 264 SEK
    893 USD

    Budhistorik (38 bud)
    1110 feb 20:32726EUR
    12A10 feb 20:32720EUR
    1210 feb 20:29686EUR