OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, monogramsignerad, möjligen Danmark eller Tyskland.

Interiör med ung kvinna och flicka. 40,5 x 50,5 cm.

Åldersbetingat slitage. Märken och mindre färgbortfall. Märken efter spännramen.

Utropspris
3 000 SEK