Design
1011628

TOALETTDOSA MED SPEGEL SAMT SKRIN, tenn, GAB & Juvelerare Harald Linder i Uddevalla för J.L. Hultman, 1933 samt 1932.

Toalettdosa diameter 16 cm. Skrin längd 13 cm.

Smärre bucklor. Repor.

Utropspris
1 500 SEK