FARTYGSLAMPA från S/S Engelbrekt

1900-talets början.

Metall, kupa av glas. En ljuspunkt. En lös kupa medföljer. Diameter 36, höjd 27 cm.

Har monterats av fartyget 1952.

Konditionsrapport

Slitage. Ny el krävs. Rostangrepp.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H42

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    450
    45 EUR
    56 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    221 feb 13:57450SEK
    116 feb 23:41400SEK