4 tekoppar med fat (ett medförljande fat), sockerskål (saknar lock), 2 assietter, gräddkanna, mjölkkanna
Slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10