VAS OCH SKÅL, glas, Kjell Engman samt Olle Brozén, Kosta Boda.
Etikettmärkta. Vas signerad Kosta Boda K. Engman 899?. Höjd 37 cm. Skål signerad Kosta Boda E. Brozén 761300. Diameter 30 cm.
Smärre slitage.