STIG LINDBERG

KAFFEKOPPAR med FAT, 12 st, benporslin, "Prunus", Gustavsberg, 1962-74.

Dekor av plommon. Höjd 5,5 cm, Fatets diameter 12,5 cm.

Konditionsrapport

Obetydliga bottennagg.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 5 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    2 000
    201 EUR
    252 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (15 bud)
    818 feb 21:152000SEK
    7A18 feb 21:151925SEK
    718 feb 16:181875SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes