BESTICK, silver, 26 delar, Gammal fransk, bland andra GAB och JO ÖSTLUND 18/1900-tal

12 st matskedar, 21,5 cm
6 st matgafflar, 20,5 cm
7 st bordsgafflar, 18,2 cm
1 st smörgåsgaffel, 14,5 cm
Vikt ca 1453

Slitage. Repor. Märken. Bucklor.

Utropspris
4 000 SEK