BESTICK, 17 delar, silver Svensk spets, bland andra GAB, Stockholm, 1900-talets första hälft

6 st matskedar, 21,5 cm
6 st bordsskedar, 18,5 cm
5 st kaffeskedar, 13 cm
Total vikt 670 g

Slitage. Repor. Märken. Senare gravyr.

Utropspris
2 000 SEK