BORDSPENDYL

Empire, Frankrike, brons. Urtavlan märkt Frisard. 1800-talets första hälft.

Brons. Bredd 36,5, djup 13, höjd 51 cm.

Konditionsrapport

Slitage och smärre skador. Delar saknas. Ej funktionstestad. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V29

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 2 timmar

    Utropspris: 7 000 SEK

    4 000
    403 EUR
    505 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    316 feb 22:074000SEK
    215 feb 23:173200SEK
    115 feb 17:252800SEK