FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, BORDSLAMPA, keramik, signerad Arabia -F.H.Kj -
Totalhöjd 44 cm. Vas omgjord till bordslampa.
Ej funktionstestad. Sedvanligt slitage.