Schweiziska stämplar. 14K guld. Gammalslipade diamanter totalt ca 0.30 ct. Fasettslipad grön turmalin. Ringstorlek 18.75/58. Vikt 2,9 gram.
Slitage på fasettkanter på turmalin. Slitage. Anlupen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10