Design
1017018

MARCELLO SIARD, BORD PÅ HJUL, "Game", Collezione Longato, Italien 1970-tal.

Svart formgjuten plast. Rundade hörn, flask-/tidningsställ. Ca 50x50 cm, höjd 50 cm. Tillverkarens stämpel.

Repor. Slitage. Vita märken på nedre hyllplan.

Utropspris
150 EUR