HILDEGARD NORBERG, tillskriven, olja på duk, ej signerad.
Barn målandes vid bord. Intygad á tergo av R. Hoppe. 82 x 93 cm.
Färgbortfall. Krackelyr. Sedvanligt ytslitage. Retuscher.