Design
1017287

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, ett par, Markaryd, 1900-talets tredje kvartal.

Väggfästen i teak och skärmar i vit plast. Etikettmärkta. Höjd 42 cm.

Bruksskick. Märken och mindre avslag på träet. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 000 SEK