TYRA BORG, BOK "Guld- och silversmeder i Finland", Helsingfors 1935.

Inbunden. 528 sidor. Tryckt hos Ab F. Tilgmann oy. Numrerad 124 av 500.
28x20 cm.

Ej genomgången. Smärre slitage.

Utropspris
200 EUR