SPEGEL med KONSOLBORD gustaviansk stil tidigt 1900-tal
Vitmålade och förgyllda, genombrutet krön med blomgirlang och porträttmedaljong, ram med bladstav, bordets längd 64, bredd 34, höjd 62 cm, spegelns mått 119 x 50 cm
Smärre slitage. Smärre fläckar. Färgbortfall. Krön samtida men ej ursprungligt
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.