18K guld. Stämplad OLLE för Smedman Silversmed Olle. Skövde 1986. Tre briljantslipade diamanter totalt ca 0.18 ct. Ringstorlek 17,5/54,5. Vikt 3 gram.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10