Design
1018845

GÖRAN WÄRFF, 10 st highball-glas samt tändare, "Prince", Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Glas höjd 11,5 cm.
Tändare märkt "Kosta 96156 Wärff", höjd 10 cm.

Ett extra glas med nagg medföljer.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK