LOUIS VUITTON, "Malden Mat Ambre", portfölj.

Matt vernis canvas med bruna skinndetaljer. Utvändigt ett fack. Beslag i silvermetall. Beige foder. Invändigt 3 fickor varav en med dragkedja. Märkt "LOUS VUITTON PARIS made in France". Numrerad. Ca 36 x 26 x 7 cm.

Smärre slitage. Smärre Märken.

Utropspris
5 000 SEK