ROLF PETTERSSON, olja på duk, signerad. Daterad 1976 a tergo.
Vid köksbordet. Duk 55 x 65 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK