1021424

PIERO LISSONI taklampa bell light för Flos

Italien 2000-tal.

Anodiserad aluminium, diameter 41, höjd exkl wire ca 29 cm. Wire medföljer lös.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    300
    29 EUR
    33 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    118 jun 19:24300SEK