BORDSLAMPOR, ett par, "Tolomeo, micro", Michele De Lucchi och Giancarlo Fassina, Artemide, Italien.

Ställbar arm och skärm. Totalhöjd 73 cm, basen ø 17 cm. Bär tillverkarens stämplar och etikett.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestade. En mutter i skaftet och en i bottnen saknas.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Nan Jarjis

    Nan Jarjis

    nan.jarjis@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss