LENNART STENSE, multimöbel, skåp/sekretär/hylla, 1900-talets slut.
Lackerat i olika färder. 14 dörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med nedfällbar skrivskiva. Skrivinredning med belysning. Bredd 190,5. Djup 35,5. Höjd 205 cm.
Smärre slitage. Gavel med skada.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.