PAUL HOFF, fat, två stycken, glas, signerade, Kosta. Daterade 1978 och 1979, numrerade 255/975 resp 189/975.
Dekor i relief av fåglar. Diameter ca 32 respektive 33,5 cm. Den ena med etikett. Den ena med hänganordning vid baksidan.
Smärre slitage.