HEIKKI TURUNEN, TAKLAMPA, 971-130, "Charleston", Orno-Stockmann 1970-tal.
Röd- och vitlackerad metall. Diameter 28 cm, höjd 21 cm, exkl sladd.
Slitage. Ej funktionstestad. Ställvis repor med färgbortfall.