INGEGERD RÅMAN, vas, glas, "Night and Day", Orrefors Limited, numrerad 39-200, 2004.
Svart glas med dekor. Signerad Orrefors Limited 2004 9039-88 Ingegerd Råman 39-200. Höjd 40 cm.