Fanerat med bl.a mahogny. Dekor av intarsia. Två lådor i sargen. Uppsats med två mindre dörrar och sex mindre lådor. Delvis klädd skiva. Bredd 91, djup 53, höjd 101 cm
Fanerskador. Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.