1025692

BLOMBORD

Design Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, CITES.

Fanerad med palisander. På fyra raka kromade metallben med svart löstagbar plastinsats. Längd ca 59,5 cm, bredd ca 59,5 cm, höjd ca 40,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar.

Om Cites
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    96 EUR
    112 USD

    Budhistorik (4 bud)
    320 maj 22:121000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    320 maj 22:12702SEK
    218 maj 10:24350SEK