BLOMBORD, design Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, CITES.

Fanerad med palisander. På fyra raka kromade metallben med svart löstagbar plastinsats. Längd ca 59,5 cm, bredd ca 59,5 cm, höjd ca 40,5 cm.

Slitage. Repor. Fläckar.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
20 maj 2018 22:12
1 000 SEK
20 maj 2018 22:12
702 SEK
18 maj 2018 10:24
350 SEK
18 maj 2018 7:33
300 SEK
Om Cites