BROSCHNÅLAR, två st, varav en med rosenslipade diamanter och fasettslipad peridot.

18K guld. Brosch med diamanter och peridot i 14K guld. Längd 6,5 respektive 7 cm. Total vikt 3,2 gram.

Slitage. Otydliga stämplar.

Utropspris
2 000 SEK