Sarskoi Zélo. Vykort litofania med vinterpalatset samt ryska kejsarparet och Storfurstinnan Maria Nikolajevna som nyfödd. Poststämplat 12.10.99.
Samt diverse vykort oskrivna samt skrivna.
Smärre slitage.